Zvýhodněného ubytování pro fanoušky!

11. 5. 2021

Nabídka zvýhodněného ubytování pro fanoušky!

 

Doprovodné závody jsme bohužel byli nuceni zrušit, ale situace se vyvíjí a neztrácíme naději, že budeme moci v arénách uvítat diváky. Stejně tak věříme, že situace umožní nabídnout alespoň různé formy tréninků.

Protože jsme několik let dopředu domlouvali ubytování v rekreačním areálu Poslův Mlýn v Doksech, byli bychom rádi, kdyby tyto snahy nepřišly nazmar. Stále tedy nabízíme ubytování v budovách, chatkách, stanech či možnost parkování karavanů. A to vše za původně avizované ceny, které jsou vzhledem k nastalé pandemii a souvisejícímu zdražováním velmi příznivé. Využijte tedy nabízených možností ať už k vaší rodinné dovolené, klubovému soustředění, ale doufejme i jako fanoušci závodníků MS. Aktuální informace ohledně redukce některých opatření Vlády ČR nám dávají šanci, že část fanoušků by v arénách mohla být.

 

Ceník (pobyt 3.-10.7.2021):

stan 700 Kč/osoba/pobyt 

chatky 1400 Kč/osoba/pobyt 

budova 2100 Kč/osoba/pobyt 

apartmán 2800 Kč/osoba/pobyt 

obytné vozy 700 Kč/osoba/pobyt (bez připojení elektřiny, vody)

 

Pro zájemce je možné zajistit stravování přímo v areálu. Pokud máte zájem, pište na email: camping.accommodation@woc2021.cz. Tato nabídka je platná pouze do 23. května 2021 nebo do vyčerpání kapacity. Stále máme naději, že bude možné zveřejnit výzvu “přijeďte fandit”, nabízíme tedy ideální příležitost, jak být přímo v místě dění.