Doprovodné závody i během Euromeetingu

31. 8. 2020

Během celého programu Euromeetingu si každý může orientační běh i vyzkoušet nebo zúčastnit se doprovodných aktivit. Připravujeme nejrůznější závody vždy v průběhu závodu nebo po skončení, některé jsou však omezené.

Ve středu 28. října 2020 proběhne v Železném Brodu PWT/Euromeeting sprint a při té příležitosti je také připraven doprovodný závod v průběhu hlavního závodu. Jelikož je ve středu v Česku státní svátek, můžete ho využít fanděním a zároveň si také trochu dát do těla. Informace a přihlášky probíhají přes ORIS.

Po dnu volna pokračuje Euromeeting druhým závodem v pátek 30. října. Je na programu kamenitá krátká trať v Tanvaldu a hned po skončení (od 14:40) je možné se do prostoru podívat. Připravujeme tři tratě bez vyhodnocení, ale na kontrolách, kde moment předtím řádila světová elita. Přihlášky budou spuštěny 10. září ve 20:00, kapacita je omezena na 150 účastníků. Více zde.

Na víkend 31. října – 1. listopadu se celé dějství přesune na Kokořínsko. Pro nejlepší dorostence a juniory jsou organizována poslední dvě kola INOV-8 CUP žebříčku A (sobota, neděle). Pro všechny ostatní je připraven veřejný závod (sobota, neděle). Přihlašování je oddělené a s omezeným limitem. Stejně jako pro páteční závod je přihlašování spuštěné 10. září ve 20:00.

Na Euromeeting je přihlášeno rekordní počet účastníků. Buďte u toho a zaběhněte si svoji trať!