Aktualizované informace k Euromeetingu 2020

7. 10. 2020

Pořadatelé Euromeetingu se domluvili s Krajskou hygienickou stanicí Libereckého kraje na možnosti uspořádání mezinárodních v daném termínu při současných podmínkách. Kvůli ale řadě omezujícím faktorům (nemožnost pořádat štafety, bez diváků, omezený počet pořadatelů, …) jsme byli donuceni mírně zúžit program. Vše začne ve středu 28. října sprintem v Železném Brodě, poté bude nabídnut měřený trénink na Kokořínsku v pískovcových skalách a víkendový program (31. října a 1. listopadu) obstarají dvě disciplíny: krátká trať a klasická trať v Jizerských horách. Veškeré informace najdete ZDE. Prosíme jednotlivé týmy, aby se nám ozvali co nejdříve na mail info@woc2021.cz k upřesnění počtů a dalších informací k ubytování.

Bohužel na základě epidemiologických podmínek jsme nuceni zrušit všechny závody pro veřejnost. Víkendový žebříček A zatím nerušíme, o osudu závodu se rozhodne zhruba 10 dní před samotným konáním na základě aktuálních opatření Vlády ČR.

Pořadatelé se budou snažit, aby uspořádali ještě jeden závod, a to v polovině března na Kokořínsku, který bude náhradou za podzimní závody.