100 dní do MS v orientačním běhu 2021

24. 3. 2021

100 dní do MS v orientačním běhu 2021

 

Po téměř třech letech příprav vnímáme 100 dní do MS 2021 jako chvilku. A i když/ A protože jsme neměli možnost uspořádat Euromeeting (snažili jsme se o to vlastně čtyřikrát :)), jsme už opravdu nabuzení na pořádání takto velké světové sportovní akce. Všichni organizátoři pilně pracují s jasnou vizí a cílem připravit skvělé závody za účasti těch nejlepších světových běžců.

Každý ze závodů MS 2021 bude technicky i fyzicky maximálně náročný. A tak na závodníky v následujících 100 dnech čeká solidní objem intenzivní práce, aby byli připraveni.

Společně s Českou televizí připravujeme vysílání do posledního detailu tak, abyste měli co nejlepší vhled do dění během závodů. S většinou závodů se vejdeme mezi Tour de France a fotbalové EURO, budeme tedy na obrazovkách v elitní sportovní společnosti. Stále ještě věříme, že budete moci zažít atmosféru mistrovství světa na vlastní kůži. Pokud by tomu tak nebylo, budeme připraveni přenést vám závodní emoce co nejvěrněji skrze vaše obrazovky.

Aktuálně pracujeme na Bulletinu 3, ve kterém brzy přineseme především národním týmům opět o něco bližší informace o samotných závodech a dění kolem.

Držte pozornost, sledujte nás!

 

MS 2021 online

Facebook

Instagram

Youtube