NoVinárna official partner of WOC 2021

27. 5. 2021

Společnost DEMIWAY S.R.O. působí v oblasti gastronomie a pohostinství. Provozujeme mobilní občerstvení NOVINÁRNA a MEXIKÁRNA a poskytujeme cateringové služby pod značkou NOVINÁRNA CATERING.

 

Vše začalo malou pojízdnou vinárničkou, se kterou jsme navštěvovali menší akce a festivaly.

Postupem času se NOVINÁRNA rozrostla na pojízdné občerstvení, ve kterém kromě vína a drobných pochutin, připravujeme i krémové polévky a lehká zdravá jídla, která si získala oblibu nejen u sportovců.

Později jsme začali poskytovat cateringové služby pod značkou NOVINÁRNA CATERING a v roce 2020 jsme rozjeli foodtruck MEXIKÁRNA, zaměřený na mexickou a tex-mex kuchyni.

Máme za sebou dvě úspěšné sezóny na běžeckých závodech BĚHEJ LESY, kde jsme hlavním dodavatelem občerstvení a kde spolupracujeme na projektu VLS A LESY ČR – “Z LESA NA STŮL”.

Na mistrovství světa v orientačním běhu se budou podílet obě naše značky (NOVINÁRNA I MEXIKÁRNA), a tak se můžete těšit na výběr toho nejlepšího z našeho sortimentu. Od lehkých těstovin či kuskusu, přes vydatné polévky až po tex-mex speciality jako fajitas, chilli con carne, tacos, či quesadillas. Samozřejmostí jsou i vegetariánské a veganské varianty.

 

www.demiway.cz
www.novinarna.cz