Děkujeme a na viděnou příští rok!

13. 7. 2021

Děkujeme a na viděnou příští rok!

 

Slavnostní zakončení v Heřmánkách uzavřelo Mistrovství světa v orientačním běhu 2021. Sedm dní, sedm závodů, pět z nich medailových, každý úplně jiný než ostatní. Čtyři závodní arény, které umožnily, aby se každý ze závodů konal v odlišném terénu. Ti nejúspěšnější si mezi sebou nakonec rozdělili devět sad medailí.

Někteří dokázali dosáhnout svých cílů, jiní za nimi zaostali. Někteří získávali zkušenosti, jiní se o ty své dělili s ostatními. Někteří si teď užívají na výsluní, jiní analyzují, co se vlastně stalo. Jako organizátoři Mistrovství světa doufáme, že všichni si užili nabitý týden plný skvělých orienťáckých zážitků a že se budou do terénů, kde se běželo, rádi vracet.

 

Chtěli bychom poděkovat všem divákům, kteří dorazili do arén, přestože bylo nutné respektovat nařízení a potýkali jsme se s množstvím změn na poslední chvíli. Díky vám si odsud světoví závodníci odvážejí nezapomenutelné zážitky! Děkujeme všem, kdo sledovali televizní přenosy nebo naše účty na facebooku a Instagramu. A nakonec: velký dík patří všem organizátorům a dobrovolníkům, bez vás by Mistrovství světa 2021 neproběhlo!

Děkujeme všem, ale rozhodně se neloučíme! Pokud si chcete na vlastní kůži vyzkoušet mistrovské terény, zkusit se popasovat s podobnými volbami, kterým čelili ti nejlepší na světě, zapište si už nyní do kalendářů Czech Orienteering Tour 2022.